Kayıp Kitap Mecit Puruli Keleşteri pdf – Yandex indir

Kayıp Kitap  Mecit Puruli Keleşteri pdf – Yandex indir

Bunu defalarca söyledim ve güldünüz. Ali beşer değil! O bizden farklı! Bizimle bir değil! Gözleri duvarların ve kapıların ardını görüyor! Kalplerde olanı biliyor! Elleri bir dağı çömlek çamuru gibi yoğurabilir! Dili keskin ve mûcizevi. aslanı korkuturken çeliği yumuşacık yapıyor. Ali beşer değil! Arap yetimleri onu sever pehlivanlar ise ondan korkar! Bunlar masal değil Halid! Ben Ali’nin nasıl savaştığını gördüm. Onun savaş kahramanlıklarını dinledim. Huneyn savaşında cinlerle savaştığını duydum.Ben Ali’den değil Zülfikar’ın havada kıvrımlar atarken çıkardığı rüzgarından korkuyorum! Evet Ali’nin düşmanıyım ve ölümünü bekliyorum!
 

Kayıp Kitap
Mecit Puruli Keleşteri isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Mecit Puruli Keleşteri tarafından yazılmış ve ÖNSÖZ YAYINCILIK yayınevinin 28.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Adaletin Güneşi Hz. Ömer (Ciltli) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Adaletin Güneşi Hz. Ömer (Ciltli) indir, Adaletin Güneşi Hz. Ömer (Ciltli) oku ve Adaletin Güneşi Hz. Ömer (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kayıp Kitap Mecit Puruli Keleşteri pdf – Yandex indir - PDF indir