Kayıp Kıta Mu pdf – Yandex indir

Kayıp Kıta Mu pdf – Yandex indir

James Churchward’un 1883 yılında Hindistan’a yaptığı bir ziyaret geçmişin karanlık noktalarına ışık tutan yeni bir serüvenin başlangıcı olur. Tesadüfen karşılaştığı tabletlerde yer alan kayıtlar yazarın ilham veren merakı eşliğinde çözümleniyor ve okurun şahitliğinde tartışmaya açılıyor. Bilinen tüm yaratılış hikayelerinin kaynağını aldığı, insanın ilk yurdu olan Mu’ya dair detaylı tasvirlerin bulunduğu bu kitap başka antik kaynaklardan da beslenerek, yaşamın kökenine ve insanın dünyada var oluşuna dair yeni sorgulamaları beraberinde getiriyor.
 
İnsanın en eski hikayesini tam da olması gerektiği gibi her okuyanın anlayabileceği sadelikle ele alan Churchward, bununla birlikte tabletlere ilişkin en ince ayrıntıları da tüm açıklığı ile birlikte ortaya koyuyor. Böylece, çok uzak bir geçmişte yaşamış bir medeniyetin yaşam koşullarına, zihin dünyasına, düşünüş biçimine tabletlerin sunduğu imkanlar ölçüsünde okuru misafir ediyor ve ona şunu fısıldıyor: Bu senin hikayen!
 

Kayıp Kıta Mu isimli 344 sayfadan oluşan kitap ; James Churchward tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Büyük İskender pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Büyük İskender indir, Büyük İskender oku ve Büyük İskender pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kayıp Kıta Mu pdf – Yandex indir - PDF indir