Kasyot Şiir Öykü Deneme pdf – Yandex indir

tarafından
12
Kasyot  Şiir Öykü Deneme pdf – Yandex indir

Kasyot Şiir Öykü Deneme
Biz Kastamonulu yazarlar olarak edebiyatın değişik alanlarında farklı yazı türündeki çalışmalarımızı bir araya getirdik.
Bir şiirin dizesi, bir öykünün kahramanı ve bir gezi yazısının mekânı bazen de denemenin derinliklerinde kendinizi bulacaksınız.
Kasyot olarak Kastamonulu otuz üç yazarımızın bir araya gelerek oluşturdukları kollektif çalışmamız daha birçok çalışmamızın temeli olacaktır.
Bu çalışmanın bizden sonraki kuşaklara ışık tutacağı inancı ile Kastamonulu yazarların bir araya gelerek çıkardıkları ilk kollektif çalışma olması Kastamonu edebiyatı için çok önemlidir.
Kastamonulu Şair Yazarlar ve Ozanlar Topluluğu
 

Kasyot
Şiir Öykü Deneme isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve AGARİS KİTAP yayınevinin 09.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Albatros’un Uçuşu Bodrum’un küçük İskender’i pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Albatros’un Uçuşu Bodrum’un küçük İskender’i indir, Albatros’un Uçuşu Bodrum’un küçük İskender’i oku ve Albatros’un Uçuşu Bodrum’un küçük İskender’i pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kasyot Şiir Öykü Deneme pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.