Kartalın Gölgesi pdf – Yandex indir

tarafından
8
Kartalın Gölgesi pdf – Yandex indir

Nureddin Mahmud Zengî’nin Mısır topraklarındaki vekili Şirkuh vefat edince amcasının yerine Selahaddin Eyyubi geçer. Cesareti ve savaşçılığıyla kısa sürede dikkatleri üzerine çeken genç sultanın tek emeli, İslam’ın izzet ve şerefinin daima hak ettiği mevkide kalmasıdır.
 
Onun genç yaşında Mısır gibi bir ülkeye yönetici olması, bazı beyleri rahatsız eder. Bunun üzerine içeride hain planlar kurmaya başlarlar. Dışarıda ise büyük bir tehlikenin çanları çalıyordur. Haçlı ordusu hızla İslam coğrafyasının içinde ilerlemektedir.
 
Sultan Selahaddin, dışardaki düşmanla mücadele edebilmek için önce kendi içlerindeki emniyeti sağlamak zorundadır. En güvendiği kişilerin başında gelen Bahaeddin Karakuş ‘Gölge’ isimli genç bir savaşçı casusunu onun hizmetine verir. Bu zorlu istihbarat savaşının ortasında, Gölge onun gözü, kulağı olacaktır. Fakat Gölge’nin de çözülmesi gereken birtakım sırları vardır.
 
Genç kumandan Selahaddin Eyyubi’nin Kudüs’ün fethine uzanan gizem yüklü macerasında tüm nefesler tutulacak!
 

Kartalın Gölgesi isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Mehmet Akbulut tarafından yazılmış ve CARPE DİEM KİTAP yayınevinin 09.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ölümcül Şifa pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Ölümcül Şifa indir, Ölümcül Şifa oku ve Ölümcül Şifa pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kartalın Gölgesi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.