Karmakarışık Hayatlar pdf – Yandex indir

Karmakarışık Hayatlar pdf – Yandex indir

Mustafa bir tarafta koca şehirde Asiya’sını ararken diğer tarafta Rina,  Rıza ve Melih’in hayatına ayna tutacak. Bu üçlünün hayatlarına şahit olan Mustafa, insanların zaafları yüzünden, bildikleri yanlışları bile doğru olarak kabul ettikleri, öte yandan Mustafa’nın « gereği olmayan gerçek bir zamanın » var olduğunu ve vermiş oldukları her iki kararın onları gereği olmayan gerçek bir dünyanın içine attığını anlatacaktır.
O, insanların vermiş olduğu kararların neticesinde yaşamış oldukları hayatları, bize göre metafiziksel, ona göre olgusal (Gerçeği Olmayan Gerçek Zaman) dünyalara bağlıyor.
Okuyucu, bu kitabı okuduktan sonra önünde onlarca yolun olduğunu ve her yolun sonunda farklı ir hayatın onu beklediğini, her yaşadığı şehin asıl sebebinin yine kendisinin olduğunun farkınladığını yaşayacaktır belki de.
 

Karmakarışık Hayatlar isimli 230 sayfadan oluşan kitap ; Fehmi Babir tarafından yazılmış ve HERDEM KİTAP yayınevinin 11.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sinek Göçü pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sinek Göçü indir, Sinek Göçü oku ve Sinek Göçü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Karmakarışık Hayatlar pdf – Yandex indir - PDF indir