Karanlıktakiler 1 / Karanlık Savaş pdf – Yandex indir

tarafından
5
Karanlıktakiler 1 / Karanlık Savaş  pdf – Yandex indir

Türk kültürü ve Türk mitolojisi büyülü bir mistik alan gibi. İçine girdikçe daha da çekiliyorsunuz sanki. Okudukça meraklanıyor ve meraklandıkça da okuyorsunuz. Bizi biz yapan öğelerin bilincine varmanın verdiği hazzın sözcüklerle yapılabilir bir tarifi olmadığından sizlere sadece kapıdan bir bakmanızı öneririm. Bence sonrasında geri çıkmak istemeyeceksiniz.

Bu kitapta iyilik ile kötülüğün, karanlık ile aydınlığın mücadeleyi aşan savaşına tanık olacaksınız. Üstelik daha küçük yaştaki çocukların bu savaştaki rolüne tanıklık ederken çok şaşıracaksınız. Ortaya koydukları inanç ve mücadele, günümüz insanına ilham olması gereken bir inanç ve mücadele. Bu mücadele; karanlıktan aydınlığa doğru olması istenen bir kurtulma mücadelesi.

Türk halk bilimi araştırmaları tarihinde Türk fantastik ve korku edebiyatlarında başarılı araştırmalar ve eserler verilmeye başlandığı günümüzde oldukça heyecan verici bir yolculuğa çıktığımı söylemeden geçemeyeceğim. Mutluyum çünkü eleştirip eli kolu boş durmaktansa “Denedim! diyebilecek bir adım attım. Herkes bir çakıl taşı getirseydi dünyanın en büyük sarayını inşa edebilirdik, unutmayın.

Dışardan bakıp eleştirmektense elinizi taşın altına koyun. Sisteme dahil olun ve size huzurla keyif veren şey her neyse onu en iyi haline getirme çabasına siz de dahil olun. Hayatta her ne olursanız olun ama en iyisi için çabalayacak kadar güçlü ve kararlı olun.
 

Karanlıktakiler 1 / Karanlık Savaş isimli 270 sayfadan oluşan kitap ; Demet Yener tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 15.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Karanlıktakiler 1 / Karanlık Savaş pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.