Karanlıktaki Çığlık pdf – Yandex indir

tarafından
5
Karanlıktaki Çığlık pdf – Yandex indir

Tüketen bir toplum olduğumuz herkesin malumudur. Her şeyi tüketiyoruz, en çok da insanı ve insanlığı… İnsanı “insan” eden ahlaki ve kültürel değerlerimizi hızla tüketiyoruz. Dünyayı yaşanabilir bir mekâna getiren de yaşanmaz hale getiren de insandır. Ahlaki ve kültürel dezenformasyona -bir nebze de olsa- katkı sunmak gayesiyle çıktığımız bu yolda, yaşanmış gerçek hayat hikâyelerini, minik kurgularla kaleme alıp, siz değerli okurlar ile buluşturma gayretindeyiz.
Gözden geçirilmiş haliyle yeniden yayımlanan Karanlıktaki Çığlık’ta yer alan öykülerde, Anadolu’nun zengin kültürünün bir parçası olan Kapadokya ve çevresini, farklı anlatım ve betimlemelerle dile getirmeye çalıştık.
Ölçüsüz yaşantıları, para hırsı ve açgözlülükleriyle kendilerine ve çevresine zarar veren karakterin, insana, insanlığa ve topluma verdikleri/verebilecekleri zararı, İki Kurnaz Tilki adlı öyküde bulabileceksiniz.
Yazarak, kaleme alınan değerlerimiz ancak gelecek nesiller ile buluşabilir.
 

Karanlıktaki Çığlık isimli 104 sayfadan oluşan kitap ; Hatice Güzel tarafından yazılmış ve GÜLNAR YAYINLARI yayınevinin 08.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Karanlıktaki Çığlık pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.