Karanlık Sedirler’in Sırrı pdf – Yandex indir

tarafından
7
Karanlık Sedirler’in Sırrı pdf – Yandex indir

Mary Louise Gay ve kapı komşusu Jane Patterson, genç ve hayat dolu iki arkadaştır.
Bir gün, eski ve kasvetli bir ev olan Karanlık Sedirler’de halası Bayan Mattie Grant’le birlikte yaşayan kimsesiz Elsie Grant’le tanışırlar. Bayan Grant hiç evlenmemiş, huysuz bir ihtiyardır ve hayatta en çok sevdiği şey, kasasında saklayıp her gece saydığı paralarıdır. Halasının hor gördüğü Elsie’yi yalnız bırakmamak için Karanlık Sedirler’e sıkça gidip gelen iki arkadaş, çok geçmeden kendilerini gizemli olayların içinde bulur.
Bayan Grant’in parası çalınmıştır ve yaşlı kadın, yeğeninden şüphelenmektedir. Bunun üzerine Mary Louise bir dedektif gibi ince eleyip sık dokuyarak gerçek hırsızı bulmaya ve arkadaşı Elsie’yi aklamaya karar verir.
 

Karanlık Sedirler’in Sırrı isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Edith Lavell tarafından yazılmış ve REN KİTAP yayınevinin 19.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Disney Korku / Kabusa Beş Kala pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Disney Korku / Kabusa Beş Kala indir, Disney Korku / Kabusa Beş Kala oku ve Disney Korku / Kabusa Beş Kala pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Karanlık Sedirler’in Sırrı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.