Karanlığın Esirleri pdf – Yandex indir

tarafından
11
Karanlığın Esirleri pdf – Yandex indir

Yapmış olduğumuz hataların geri dönülemez kıyısında, çürümüş ruhlarımız için hazırlanan bir kaosun eşiğindeyiz. Nefretin ve öfkenin dirilip karşımıza geldiği gün yapmamız gereken yegâne şey birbirimizin elinden tutmak olacaktır.
Fakat insanoğlu lanetlerle kutsanmış kadim kötülüklerin elinde birer kukladır. Dökülen her kan için daha fazlasını isteyen ve bununla yetinmeyip işkencelerden doğan çığlıklarla tatmin olan bu varlıkların karşısında nasıl ayakta duracaklar?
Ruhlarımız, ya sonsuz bahçenin yeşilliklerine karışacak, ya da katranla bezenmiş, ardı arkası kesilmez haykırışların karanlığına esir olacaklar.
 

Karanlığın Esirleri isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Furkan Gürsu tarafından yazılmış ve YEDİVEREN YAYINLARI yayınevinin 15.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Fantastik Dörtlü Cilt 2 (Kuşe) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Fantastik Dörtlü Cilt 2 (Kuşe) indir, Fantastik Dörtlü Cilt 2 (Kuşe) oku ve Fantastik Dörtlü Cilt 2 (Kuşe) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Karanlığın Esirleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.