Kara Vanessa’m pdf – Yandex indir

tarafından
12
Kara Vanessa’m pdf – Yandex indir

2000. Zeki, azimli ve içe dönük biri olan on beş yaşındaki Vanessa Wye, kırk iki yaşındaki çekici ve manipülatif İngilizce öğretmeni Jacob Strane’le bir ilişki içinde buluyor kendini.
 
2017. Güçlü erkeklere yönelik suç duyuruları giderek artar ve bir harekete dönüşürken başka bir hesaplaşma daha yaklaşıyor. Strane, Vanessa’ya ulaşan eski bir öğrenci tarafından cinsel tacizle suçlandığında Vanessa birden kendini imkânsız bir seçimle karşı karşıya buluyor: Sessiz kalmak ve gençliğinde bu ilişkiye isteyerek katıldığı inancını korumak ya da kendini ve geçmişindeki olayları yeniden tanımlamak. Ama Vanessa, kendisini kökten değiştiren ve hayatında kalıcı bir varlık hâline gelmiş ilk aşkını nasıl reddedebilir? Kendisine taptığını söyleyen adamın inandığından çok farklı biri olması mümkün mü?
 
Hafızayı ve travmayı, kendi vücudunun gücünü keşfeden genç bir kızın nefes kesen heyecanıyla birlikte ele alan Kara Vanessa’m, sorunlu ergenlik, faillik, rıza, suç ortaklığı ve mağduriyet hakkında hayati sorular soran, çağı tanımlayan bir roman.
 
“Büyüleyici bir kitap. Bayıldım.” –Kristen Roupenian
 
“Nefis ve çarpıcı bir ilk roman. Muhakkak okunmalı.” –Gillian Flynn
 
“Acı verici olduğu kadar güçlü ve #MeToo döneminin tanımlayıcı kitaplarından biri olarak ününü hak ediyor.” –Vogue
 

Kara Vanessa’m isimli 416 sayfadan oluşan kitap ; Kate Elizabeth Russell tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 31.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kasaba pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kasaba indir, Kasaba oku ve Kasaba pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kara Vanessa’m pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.