Kara Kurt pdf – Yandex indir

tarafından
5
Kara Kurt  pdf – Yandex indir

Kafkasya’dan Mısır’a oradan da Anadolu’ya uzanana bir serüven. Köle olarak satılan iki arkadaşın yükselişi ve birbirine düşmesi. Memlük ordusu komutanlığından, devletin parçalanması ile oluşan Beylikleri yönetmeye başlamaları. İkilinin arasındaki rekabetin çocuklara da sirayet etmesi ve Abdullah ve Veli’nin amansız mücadelesi. Bir taraftan Moğollar, diğer taraftan barındırdığı farklı etnik yapıları nedeniyle kaynayan Anadolu. Abdullah’ın etkileyici zekası ve manevraları Kara Kurtları üç kıtaya yaymaya yetecek mi? Ve Veli Kara Kurtları hedeflerinden vazgeçirip, geldikleri yere, küçük bir Akdeniz kasabasına geri gönderebilecek mi? Kömürcüler ve Saramanlıların görünürde dostluğu ve gerçekte olan savaşı.
 

Kara Kurt isimli 204 sayfadan oluşan kitap ; Murat Erinç Bayrakcı tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 26.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aymira pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Aymira indir, Aymira oku ve Aymira pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kara Kurt pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.