Kapitalizm Dini pdf – Yandex indir

tarafından
46
Kapitalizm Dini pdf – Yandex indir

İnsanların birçoğunu, kendileri farkında olmadıkları halde etkisi altına almış bir din vardır. Bu, kendini açıkça tanıtmayan, gizli bir dindir. Hiçbir yazılı kuralı yoktur. Adı bile konmamıştır. Fakat insanların hareket ve tavırlarını, düşüncelerini kontrolü altına alır. Pek çok kimse şuurunda dahi olmadan hayatı boyunca bu dinin kurallarını uygular, bu dinin emir ve yasaklarına göre yaşar. Bu din, Müslümanlık, Hıristiyanlık, Musevilik, Budizm, Hinduizm değildir. Bu dine uyan kimseler sorulduğunda belki, “Ben Müslümanım” ya da “Ben Hristiyanım” veya “Ben Budistim” diyebilirler. Bazı kişiler dinsiz hatta ateist de olabilirler. Fakat her biri, aslında bu gizli dinin mensubudur.
 

Kapitalizm Dini isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Evren Cemil Çayırlı tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 17.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Küresel Salgınlar ve Mekansal Etkileri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Küresel Salgınlar ve Mekansal Etkileri indir, Küresel Salgınlar ve Mekansal Etkileri oku ve Küresel Salgınlar ve Mekansal Etkileri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kapitalizm Dini pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.