Kapan pdf – Yandex indir

tarafından
10
Kapan pdf – Yandex indir

Yakışıklı kocası ve küçük kızı ile Meksika’da lüks bir tatil yapan Lindsey için her şey bir rüya gibidir… Tabii sadece görünürde.
En küçük bir hareketinde bile öfke ve kıskançlığa kapılan şiddet eğilimli Andrew ile evlilikleri cehennemden farksızdır. Bu saplantılı ve alkolik adamdan kurtulmak için her anı kollayan Lindsey, nihayet bir gece küçük kızını da alıp kayıplara karışır. Peşine takılan Andrew ise kaza yapıp masum bir kadının ölümüne sebebiyet vermiş ve hapse girmiştir. Onunla tüm bağlarını kopardığını düşünen Lindsey’in önünde böylece yepyeni bir sayfa açılır: Sakin bir kasabaya taşınmak, tutunabileceği bir iş kurmak ve hayatına giren yeni insanlara güvenmek için…
Ne var ki on bir yıl sonra, Andrew’un hapisten çıkmasıyla çevresinde tuhaf olaylar cereyan etmeye başlar. Bir şüphe çıkmazına giren Lindsey, onu gölge gibi izleyen geçmişiyle köşe kapmaca oynayacaktır.
 
Kullanılacak Reklam Mecraları: Bu kitabın hedef kitleye tanıtımını yayınevimize ait sosyal medya
hesapları üzerinden yapmayı planlıyoruz.    
 

Kapan isimli 414 sayfadan oluşan kitap ; Chevy Stevens tarafından yazılmış ve KORİDOR YAYINCILIK yayınevinin 05.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Malakalı Kadın pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Malakalı Kadın indir, Malakalı Kadın oku ve Malakalı Kadın pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kapan pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.