Kanun Dışında pdf – Yandex indir

tarafından
3
Kanun Dışında pdf – Yandex indir

Kanunların dışında bir yerlerde, kumarhaneler, genelevler, polis fişleri, mahkeme zabıtları ve cezaevi koğuşları arasında kurnazlıkla inşa edilmiş hayali bir coğrafya, onun “seçkin” yurttaşları. Bilek gücünden çok zekâ, vicdansızlık ya da düz gaddarlıkla tırmanılan şöhret basamakları. Gazetelerin sararmış sayfalarında, kıyıya köşeye sürülmüş, en hatırlısı birkaç sütuna emanet edilmiş lakaplar, öyküler, anılar. Soygunlar, baskınlar, firarlar ve her türlü dalavere. Cengiz Erdinç ve Murat Toklucu, maharetli suçluların hikâyelerini anlattıkları Kanun Dışında’da Türkiye tarihinin en renkli, en tuhaf, en bilinmedik, en heyecanlı sayfalarını açıyorlar.
 

Kanun Dışında isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Murat Toklucu tarafından yazılmış ve DOĞAN KİTAP yayınevinin 15.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zihin Gözü / Müfettiş Van Veeteren 1 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Zihin Gözü / Müfettiş Van Veeteren 1 indir, Zihin Gözü / Müfettiş Van Veeteren 1 oku ve Zihin Gözü / Müfettiş Van Veeteren 1 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kanun Dışında pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.