Kanlı Ay "Büyücü Faişanal" pdf – Yandex indir

tarafından
14
Kanlı Ay "Büyücü Faişanal" pdf – Yandex indir

AY KAN KIRMIZIYA BÜRÜNDÜ
 
Şeytanın elçisi Faişanal kanlı ellerini, gökyüzünde bütün ihtişamı ile parlayan aya doğru açtı ve yüksek sesle İbranice bir şeyler haykırıyordu. Yedi değişik dinin temsilcisi Faişanal’ın etrafında daire biçiminde ayakta duruyor, ellerindeki kesiklerden damlayan kanları içi süt dolu kâseye akıtıyorlardı. Ay bir anda kızıla büründü ve lanet dünyanın üzerine çöktü. Cinler ve İnsanlar arasındaki perde kalktı…
 
Komiser Adal Yalçın ve cinayet büro dedektifleri, para-normal varlıkların etkisinde işlenmiş cinayetlerin izini sürüyor. Komiser Adal Yalçın büyücülerin kötü büyüleriyle araladıkları berzah kapısından giren şeytan ve kötü cinlerin insanları köle etmek için başlattıkları Kanlı ay büyüsü ile yeryüzünde çıkardıkları cinayetlerin izinde. Adal Yalçın ve Funda’nın para-normal olayların izinde yaşadıkları masum ve temiz aşk hikâyelerini konu ediyor. Komiser Adal Yalçın ve ekibi, Başkentin bilinmeyen karanlık sokaklarında, işlenmiş gizem dolu cinayetlerin para-normal gölgesinin izini sürüyor. Her satırında, korku ve gerim gerim gerilim var.
 
Dikkat! GECE TEK BAŞINIZA YALNIZ İKEN OKUMAYIN!
 

Kanlı Ay "Büyücü Faişanal" isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; Aydın Benli tarafından yazılmış ve VAVEYLA YAYINCILIK yayınevinin 30.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Arap Ayaklanması General Allenby’nin Hatıratı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Arap Ayaklanması General Allenby’nin Hatıratı indir, Arap Ayaklanması General Allenby’nin Hatıratı oku ve Arap Ayaklanması General Allenby’nin Hatıratı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kanlı Ay "Büyücü Faişanal" pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.