Kanku Badi / Yansıma pdf – Yandex indir

tarafından
3
Kanku Badi / Yansıma pdf – Yandex indir

Lila, koruyucu yetiştirmek için kurulan Piramit’i sancılı aile hayatından kaçış için bir fırsat olarak görmektedir fakat Piramit, barındırdığı gizemler ile Lila’nın hayatını akıl almaz bir yöne çekecektir. Mücadele edeceği zorluklar ve psikolojik savaşların gölgesinde, Piramit’in sırlarının peşine düşecek ve gizem perdelerini aralayacaktır. Piramit’in ona hazırladığı en büyük sürpriz ise buradaki koruyuculuk görevinin tanımıdır: Onlar, dünyanın varlığından haberdar olmadığı ve insanlığı tehdit eden yaratıklara karşı mücadele edecektir. Lila, bedenindeki işaret sayesinde bu koruyucular arasında özel bir yere sahip olduğunu anlar. Ancak bu işaret ona bahşettiği özelliklerin yanında, tehditler de sunacaktır.
 
Kanku Badi, sizi fantastik bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor.
 
“Sen devam edecek olan kişisin. Artık yansıma olmadan da onları görebileceksin.”
 

Kanku Badi / Yansıma isimli 632 sayfadan oluşan kitap ; Funda Ayten tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 28.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Şimdi İstanbul'da Olmak Vardı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Şimdi İstanbul'da Olmak Vardı indir, Şimdi İstanbul'da Olmak Vardı oku ve Şimdi İstanbul'da Olmak Vardı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kanku Badi / Yansıma pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.