Kanatlarımın Altındaki Rüzgar pdf – Yandex indir

tarafından
10
Kanatlarımın Altındaki Rüzgar pdf – Yandex indir

BİR KANAT, YEDİ KAPI, YEDİ FARKLI DÜNYA

Elinizdeki kitap sizi kanatlarının altına almaya; yedi öyküsüne yolculuk yapmaya ve sizleri yedi farklı dünyayla buluşturmaya davet ediyor. Her öykünün kahramanıyla bütünleşecek ve her bir öykünün sonunda daha fazlasını okumak isteyeceksiniz.
ARIG
“… Gecenin sessizliği evin duvarlarına işlemişti. Şeytanın uyanışı, gecenin ıssızlığını ve evi elleriyle sarıp sarmalayan kar fırtınasını kendisine fırsat bilmişti. Bütün kötülüğünü akıtmak ve geceyi lanetlemek için harekete geçmişti…”
VİCDANIN ELLERİ
“… Gözleri doğrudan zanlı kürsüsüne odaklanmıştı. Sanki sanık sandalyesine değil de bir kraliçe misali tahta oturacaktı. Üzerinde böyle bir asaletle ilerledi…”
DOĞANIN DİYETİ
“….Yağmur damlaları doğanın, acı içerisinde akıttığı, gözyaşlarıydı. Normalde şartlarda bulutlardan koparak yere metrelerce yükseklikten inen yağmur damlalarının, okşayan yavaşlığı kaybolmuştu…”
NÂDİM
“…Bütün bunlara rağmen çamurun arasına gizlenmiş kanın, kendi hayatına bulaştırdığı en büyük leke olduğunun farkındaydı…”
KAYBOLAN RUHLAR
“…Saatler geçtikçe ailesinin yaşamasına dair umutları da akrebin üstüne binmiş saniyeler gibi hızlıca akıp geçiyordu…”
SİYAHIN İÇİNDEKİ BEYAZ
“…Gözlerine konuşlanmış mahcubiyet ruhunun derinliklerinden kopup
geliyordu…”
AZAP
“…Çaresizliğim kalbimin en derinliklerinde can çekişiyordu. Korku ise ayaklarının dibine serilmiş umudun başında sinsice bekliyordu…”
 
 

Kanatlarımın Altındaki Rüzgar isimli 170 sayfadan oluşan kitap ; Zilan Erbek Arıkan tarafından yazılmış ve MYTHOS KİTAP yayınevinin 22.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Kanatlarımın Altındaki Rüzgar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.