Kalp Hastalıkları pdf – Yandex indir

tarafından
19
Kalp Hastalıkları pdf – Yandex indir

“Kalbi arınmış bir kişi varsayalım; Allah’a kinden, riyadan, hasetten ve kendini beğenmişlikten uzak salim bir kalple ve sadece İslâm’ın beş rükûnunu yerine getirmiş, ona fazladan bir şey ekleyememiş birisi, Allah katında ve Peygamberimiz Muhammed (sallallâhu aleyhi ve sellem)’in şeriatında muteber birisidir.
Bu sütunları açıklamaya başlamadan önce şunu söylemeliyim ki vakit hepsini açıklayamayacak kadar az da olsa her Müslümanın hayatında ihtiyaç duyacağı bazı önemli mevzuları anlatacağız.
Hoca olsun, öğrenci olsun veyahut cahil olsun bütün bu insanlar kalplerini haset ve benzeri hastalıklardan arındırmaya ihtiyaç duymaktadır.”
Süleyman bin Nâsır el-Ulvân
 

Kalp Hastalıkları isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Süleyman bin Nâsır el-Ulvân tarafından yazılmış ve MİNBER YAYINLARI yayınevinin 25.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Rasulullah’ın Hayatı (Ciltli) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Rasulullah’ın Hayatı (Ciltli) indir, Rasulullah’ın Hayatı (Ciltli) oku ve Rasulullah’ın Hayatı (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kalp Hastalıkları pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.