Kalite 4.0 Kalitenin Dönüşüm Serüveni pdf – Yandex indir

tarafından
9
Kalite 4.0  Kalitenin Dönüşüm Serüveni pdf – Yandex indir

Kalite, bütün sanayi dallarını ve bunlara bağlı faaliyet gösteren tüm işletmeleri ilgilendiren ortak bir kavramdır. Bu kavram temel olarak kalite mühendisliği, kalite yönetim sistemleri, kalite kontrol ve kalite güvencesi alanlarını içerse de yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Günümüzde kalite çalışmalarının ulaşmış olduğu son nokta olan Kalite 4.0, üretim ve hizmet sektörünün dijitalleşerek yeniden yapılandırılması olarak ifade edilen Endüstri 4.0’ın temel unsurlarından biridir. Kalite 4.0 çalışmalarının temel amacı kalite kavramını Endüstri 4.0’ın kazandırdığı yetenekler ile uyumlu hale getirmektedir.
Kalite 4.0, üretim işletmelerinin tüm tedarik zinciri boyunca kalite standartlarını geliştirmelerini ve yönetmelerini sağlayan çeşitli teknoloji, prosedür ve uygulayıcıların yaygın olarak kullanıldığı bir sistemdir. İşletmelerin Kalite 4.0 uygulamalarından yararlanarak, müşterilerin memnuniyet düzeylerinde daha yüksek bir etkiye sahip olmaları beklenmektedir.
Bu kitap, yönetim tarihi boyunca birçok evrimsel aşamadan geçerek günümüze gelen Kalite 4.0’ı anlamayı ve uygulamayı hedefleyen kuruluşlar, çalışanlar ve öğrenciler için genel bir yol haritası sunmaktadır.
 

Kalite 4.0
Kalitenin Dönüşüm Serüveni isimli 138 sayfadan oluşan kitap ; Burçin Çetin Karabat tarafından yazılmış ve KRİTER BASIM YAYIN DAĞITIM yayınevinin 20.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Şirket Birleşmeleri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Şirket Birleşmeleri indir, Şirket Birleşmeleri oku ve Şirket Birleşmeleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kalite 4.0 Kalitenin Dönüşüm Serüveni pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.