Kalem Tükenmeden pdf – Yandex indir

tarafından
3
Kalem Tükenmeden pdf – Yandex indir

Kalem Tükenmeden, İbrahim Baran’ın birbirinden farklı zamanlarda, birbirinden bağımsız meselelere ilişkin kaleme aldığı yazılardan oluşuyor. İbrahim Baran, kitabı hakkında şöyle diyor: “Altını çizmeye, gün yüzüne çıkarmaya, tekrar gündeme getirmeye çalıştığım konulara dair -naçizane- çözüm olarak sunduğum noktaların muhatabının öncelikle kendim olduğunu söylemeliyim. Çünkü dert varsa derman da kişinin kendisinde başlıyor. Kendimizi düzeltmedikçe bizden bağımsızmış gibi algıladığımız, lakin insan olmaklığımızdan dolayı tam da merkezinde bulunduğumuz krizleri bertaraf etmemiz imkânsız. Dolayısıyla, henüz kalem ve kelam tükenmeden, sözün tesiri daha eskici pazarına düşmeden, Hz. İbrahim aleyhisselamın atıldığı ateşi ağzındaki zerre miktarı suyla söndürmeye çabalayan karıncanın samimiyetine erişme niyetiyle kaleme aldığım ve öncelikle kendime nasihatler olarak değerlendirdiğim Kalem Tükenmeden’in okurlarına faydalı olmasını diliyorum.
 

Kalem Tükenmeden isimli 154 sayfadan oluşan kitap ; İbrahim Baran tarafından yazılmış ve MOSTAR yayınevinin 25.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aydınlanma Yolunda pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Aydınlanma Yolunda indir, Aydınlanma Yolunda oku ve Aydınlanma Yolunda pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kalem Tükenmeden pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.