Kalbim Sana Emanet pdf – Yandex indir

tarafından
30
Kalbim Sana Emanet pdf – Yandex indir

“Aşk-ı Hakikinin Sırrı,
Aşk-ı Mecazide Gizlidir.”
 
Erkek ve kadın, birbirinin rakibi değil, tamamlayıcısıdır. Evlilikte eşlerin iki önemli rolü vardır; erkeğin görevi koruyuculuk, kadının görevi ise kuşatıcılık. Erkeğin koruyuculuğu içten ve dıştan gelen tehlikelere karşı yuvayı güvende tutmak, kadının kuşatıcılığı ise hane halkını şefkatle, sevgi ve merhametle bir arada tutup sarıp sarmalamaktır. Bir ailenin gerçek saadeti karı-koca arasındaki güven, samimi hürmet ve muhabbetle devam eder. Erkek sayılmayı arzu eder, kadın ise hava gibi su gibi sevgi ve ilgi ister. Bu iki unsur her ikisi için de manevi bir besindir.
Aşka Adanmış Bir Ömür Hz. Hatice kitabı ile yüzbinlerin iltifatına mazhar olmuş usta kalem Nurdan Damla Hz. Fatıma, Hz. Zeynep, Hz. Meryem romanlarında da aile ve evlilik konusunu en güzel ve yalın hâliyle işlemiştir.
Bu kitap; bugünün evliliklerinde en büyük problem olan eşler arası rol çatışmalarında, kadın ile erkeğin yaratılıştan gelen farklılıkları nedeniyle birbirinin tamamlayıcısı olduğunu anlatıyor.
 

Kalbim Sana Emanet isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Nurdan Damla tarafından yazılmış ve HAYAT YAYINLARI yayınevinin 21.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Korece Kelime Kitabı – Başlangıç Seviyesi TOPIK I Kelimeleri (Seviye 2) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Korece Kelime Kitabı – Başlangıç Seviyesi TOPIK I Kelimeleri (Seviye 2) indir, Korece Kelime Kitabı – Başlangıç Seviyesi TOPIK I Kelimeleri (Seviye 2) oku ve Korece Kelime Kitabı – Başlangıç Seviyesi TOPIK I Kelimeleri (Seviye 2) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kalbim Sana Emanet pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.