Kahveli Yaşam ve Sağlık Üzerine Etkiler pdf – Yandex indir

tarafından
2
Kahveli Yaşam ve Sağlık Üzerine Etkiler pdf – Yandex indir

Kahvenin, neredeyse bu konu ile ilgili olarak çıkmış hemen hemen tüm tıbbi literatürü tarayarak anlatmak ve bunların analizini yaparak, sağlık üzerine etkilerini ön plana çıkarmak için yazdığımız bu kitapta; kahvenin kısa tarihçesi, dünyada kahve kültürü, kahve türleri, kahvenin içindeki moleküller, kahve demleme ve pişirme yöntemleri, kahve ritüelleri, kahvenin sağlığa etkileri, kahve falı ve sohbetleri, kahvehaneler ve kafeler, adında kahve geçen kitaplar, kahve ile ilgili sözler, deyimler ve atasözleri, kahveli yiyecekler, kahve doğruları ve sosyal medyada kahve gibi konulara yer verilmiştir.
Elinize bir kupa filtre kahve alın “Kahveli Yaşam”ı yavaş yavaş ve keyif içinde okuyun. Belki bildiğiniz bilgiler vardır bu kitabın içinde, belki yepyeni şeyler öğreneceksiniz, belki bildiğiniz doğruların yanlış olduğunu, belki de bildiğiniz yanlışların doğru olduğunu, belki de size gelen ters şeylerin doğru olduğunu veya doğru şeylerin yanlış olduğunu…
 

Kahveli Yaşam ve Sağlık Üzerine Etkiler isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Ali Ayyıldız tarafından yazılmış ve KİTAPOL YAYINLARI yayınevinin 25.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Kahveli Yaşam ve Sağlık Üzerine Etkiler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.