Kadir Gecesi Bin Aydan Hayırlı Gece (Cep Boy) pdf – Yandex indir

Kadir Gecesi Bin Aydan Hayırlı Gece (Cep Boy) pdf – Yandex indir

Bu eser, merhum Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan ‘ın Kadir Gecesi dolayısıyla yapmış olduğu sohbetlerin derlemesi olup bu konuda kaleme almış olduğu başyazı ve makaleler ile Kadir gecesinin ihyası ve Kadir gecesinde yapmış olduğu dua ve yakarışları da içermektedir. Eser hazırlanırken konuşma dili korunarak mümkün olduğunca tekrarlardan kaçınılmış, başyazı ve makaleler aynen yer almıştır. Ayet ve hadisler ışığında ibretli ve hikmetli noktaları güzelce izah eden, günceli yakalayan, özlü bilgiler veren, son derece sade, akıcı ve anlaşılır bir üsluba ve gönül diline sahip olan bu eser manevi yolculuğunuza rehberlik edecektir.
 

Kadir Gecesi Bin Aydan Hayırlı Gece (Cep Boy) isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan tarafından yazılmış ve SERVER YAYINLARI yayınevinin 05.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kur'an'da Ehlibeyt'in Nişaneleri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kur'an'da Ehlibeyt'in Nişaneleri indir, Kur'an'da Ehlibeyt'in Nişaneleri oku ve Kur'an'da Ehlibeyt'in Nişaneleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kadir Gecesi Bin Aydan Hayırlı Gece (Cep Boy) pdf – Yandex indir - PDF indir