Kabus Sokağı pdf – Yandex indir

tarafından
7
Kabus Sokağı pdf – Yandex indir

“Amerikan rüyasını tersine çeviren bu çılgın ve durdurulamaz romanın adındaki ‘Kâbus’ boşuna değil. İnsanın asla kaçamayacağı bir tuzakta mahkûm kaldığı bu hikâye, yazarın yüreğinden ve zihninden geliyor. Noir hiç bu kadar otobiyografik olmamıştı.” Los Angeles Times
 
Gezici bir karnavalın yozlaşmış cennetinde, içindeki dehşetin yönlendirdiği Stanton Carlisle zengin olmak ve istediklerini kazanmak için insanları suistimal ve manipüle eden, gerekirse öldürmekten çekinmeyen biriydi. Her türlü numarayı öğrenip spiritüalizm kisvesi altında zenginlerin parasını cebe indirmeyi planlarken, zekâsına ve hırsına yaraşır bir dengi karşısına çıktığında ise işler hiç de düşündüğü gibi gitmeyecekti.
 
Çağdaş gizem edebiyatının en önemli örneklerinden biri olan Kâbus Sokağı, bizi karanlık karnavalların, tuhaf gösterilerin dünyasına götürüp insanların içinde saklanan canavarlıkları ortaya döküyor.
 
William Lindsay Gresham: İşkence gören bir zihinle eziyetli bir hayat yaşadı, içindeki şeytanları kovmak istiyordu. Marksizm’den psikanalize, Hıristiyanlıktan Adsız Alkoliklere ve hatta Rinzai Zen Budizmi’ne kadar, çıkmaz sokak olduğu kanıtlanan bir labirentte kendini kaybetti durdu. Bu şeytanlardan, Amerikan edebiyatının yeraltı klasiklerinden biri sayılan Kâbus Sokağı (1946) adlı roman doğdu.
 

Kabus Sokağı isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; William Lindsay Gresham tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 03.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hannibal Demir Dağların Generali pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Hannibal Demir Dağların Generali indir, Hannibal Demir Dağların Generali oku ve Hannibal Demir Dağların Generali pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kabus Sokağı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.