Kabirde İlk Gece İlahi Adalete Doğru pdf – Yandex indir

tarafından
8
Kabirde İlk Gece  İlahi Adalete Doğru pdf – Yandex indir

İlahi adaletin gerçekleşmesine doğru bir serüven…
İnsanların en çok merak ettiği dünyaya heyecanlı bir yolculuk… Sizi kendi geleceğinizle yüzleştirecek ilginçlikler dünyası…
“Ahmet dünya hayatında sadece kitapların satırları arasında okuduğu, varlığına inandığı ama hiç göremediği kanatlı varlıklarla göz göze geldi. Titriyordu. Bu, bu diyordu, sadece ölüm sonrasında yaşanacak olaylardır.” Gözlerindeki perde kalkmıştı. Görünmeyen varlıklar şimdi sanal dünyanın ürünü olarak değil, gerçeğin ta kendisi olarak karşısında duruyorlardı.
“Dur Ahmet nereye?”
“Taziyeye katılacağım. Baksana eşim ve çocuklarım orada. Yanlarına gideceğim.”
“Onlar zaten senin taziyendeler. Senin taziyeni kabul ediyorlar.”
“Nasıl yani! Şimdi ben ölümüyüm?”
“Maalesef artık fani hayatının üzerine topraktan yorgan çekildi. Bundan sonra ebedi yurdun için hazırlanacaksın.”
Ahmet ah etmenin fayda vermeyeceği bir dönemeçte olduğunu çok iyi biliyordu. Merak ettiği varlıklara tekrar baktı. Hiç de dünyada hayal edilen gibi değildiler. Kendilerine has apayrı özgün bir yapıları vardı. Kanatları da çok orijinaldi. Hiç de ressamların hayalindekilere benzemiyordu.”
Kitap metafizik kurgu roman olarak alanın ilk telif eseridir.
“Gelecekte korkmamak için korkmadan okuyun!” diyen değerli bir okuyucu da aslında kitabın ana fikrini veciz bir şekilde özetlemiş…
 

Kabirde İlk Gece
İlahi Adalete Doğru isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Seyit Ahmet Uzun tarafından yazılmış ve ÇIRA YAYINLARI yayınevinin 14.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Şerhu’l-Camii’s-sagir (I-II Takım Ciltli ) Şemsüleimme es-Serahsî (ö. 483/1090) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Şerhu’l-Camii’s-sagir (I-II Takım Ciltli ) Şemsüleimme es-Serahsî (ö. 483/1090) indir, Şerhu’l-Camii’s-sagir (I-II Takım Ciltli ) Şemsüleimme es-Serahsî (ö. 483/1090) oku ve Şerhu’l-Camii’s-sagir (I-II Takım Ciltli ) Şemsüleimme es-Serahsî (ö. 483/1090) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kabirde İlk Gece İlahi Adalete Doğru pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.