Justine / İskenderiye Dörtlüsü 1 pdf – Yandex indir

tarafından
12
Justine / İskenderiye Dörtlüsü 1 pdf – Yandex indir

Geçmişte olanlardan hiçbirimizin sorumlu tutulamayacağını yavaş yavaş anlıyorum. Bedelini ödemek biz çocuklarına düşse de yargılanması gereken bu kentin kendisidir. Peki, nedir bizim dediğimiz bu kent? Neler gizlidir İskenderiye sözcüğünde?Akdeniz’in güneyinde sırlarla dolu bir liman kenti: İskenderiye. Palmiyelerle sıralı bulvarlar, gıcırdayan tramvaylar, rengârenk tezgâhlarıyla pazarlar, gizli buluşmaların yapıldığı kahvehaneler, asırlar önce yanmış olsa da tüm kente gölgesini yaymaya devam eden destansı bir kütüphane. Ve şehrin havasını soluyan, arzuyu, kıskançlığı, ihaneti ve şiddeti tecrübe eden kayıp bir nesil.Justine, Durrell’ın “çağdaş sevgi”yi irdelemek üzere kaleme aldığı, 20. yüzyılın en görkemli başyapıtlarından biri olan İskenderiye Dörtlüsü’nün ilk cildi. “Justine’i 1967’de okuduğumdan beri aynı kişi değilim… Durrell’ın İskenderiye’si sıra dışı bir güzellik ve duygusallıkla dolu… En olağanüstü İngiliz romanlarından biri.”André Aciman
 

Justine / İskenderiye Dörtlüsü 1 isimli 296 sayfadan oluşan kitap ; Lawrence Durrell tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 02.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kara Bulut pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kara Bulut indir, Kara Bulut oku ve Kara Bulut pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Justine / İskenderiye Dörtlüsü 1 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.