Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları / Moda Cinayetleri- 80 pdf – Yandex indir

tarafından
4
Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları / Moda Cinayetleri- 80 pdf – Yandex indir

MODA CİNAYETLERİ
Kahramanımızın bu macerası, romantizmin, sanatın ve modanın kalbi Paris’te geçiyor. Julia, Fransız Kriminoloji Derneği’nin davetlisi olarak, Paris’e gider. Ancak asıl amacı, tanınmış bir manken olan kız kardeşi Norma’yı görmek ve onunla yeniden yakınlaşmaktır. Ancak şok edici bir olay buna izin vermeyecektir. Norma’nın da yer aldığı sansasyonel defile sırasında bir manken yakılarak öldürülür. Bunun da ötesinde, Norma’nın yakın arkadaşı, Fanny adlı bir manken ölümle tehdit edilmektedir. Vakayı araştıran Komiser Treffel, Julia’dan yardım ister. Komiser Treffel, Julia ve Norma bilinmezliklerle dolu bir labirentin içinde kendilerini bulurlar. Usta çizer Seijas’ın muhteşem çizimleriyle süslenmiş, harika bir macera sizleri bekliyor.
 
 
Batuhan Cantürk
 
(Arka kapak yazısından)
 
 

Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları / Moda Cinayetleri- 80 isimli 132 sayfadan oluşan kitap ; Giancarlo Berardi tarafından yazılmış ve MYLOS KİTAP yayınevinin 21.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Günümüz Fransız Şiiri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Günümüz Fransız Şiiri indir, Günümüz Fransız Şiiri oku ve Günümüz Fransız Şiiri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları / Moda Cinayetleri- 80 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.