Joshua Projesi pdf – Yandex indir

tarafından
21
Joshua Projesi pdf – Yandex indir

JOSHUA SENİ SEÇTİ. VE O, ASLA YANILMAZ.
 
Max Rhode’nin tanımadığı birinden aldığı bir telefon üzerine hastaneye gitmesinin ve bunun hemen sonrasında da kızıyla başlarına garip bir olay gelmesinin üzerinden iki ay geçmiştir. Her ne kadar normal hayatlarına devam etmeye çabalasalar da hastanedeki kimliği belirsiz ve vücudunun neredeyse tamamı yanmış adamın sözleri Max’ın aklından hiç çıkmaz: Joshua seni seçti. Herhangi bir suç işlememelisin!
Bir suçlu olan ağabeyinin aksine hep dürüst bir yaşam sürmüş olan Max, bu uyarıyı saçma bulur. Fakat bu uyarının gerçekleşmeye mahkûm bir kehanet olduğunu geç de olsa öğrenecektir.
 
 
“Sinirlerinizi yıpratacak bir gerilim romanı.”
LN Online
 
“Almanya’nın gerilim türündeki en iyi kalemi, kendini içinden çıkılmaz durumlarda bulan başarısız bir yazarın hikâyesini anlatmış. İki yazar arasında benzerlik var mı diye düşünmeden edemeyeceksiniz.”
Focus
 
Joshua Projesi’nde iyi bir vatandaşın, bir suçluya nasıl dönüştüğüne tanık olacaksınız.”
Bild
 
 “Sebastian Fitzek’in kitaplarından birini bir kez eline alan bir daha bırakamıyor. Joshua Projesi de bu konuda istisna değil.”
Antenne Niedersachsen
 
“Kitapları çok sayıda dile çevrilen ve geniş bir okur kitlesine sahip olan Sebastian Fitzek, Joshua Projesi’yle gerilim ustası olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.”
UFA Fiction
 
“Sebastian Fitzek yeni kitabında başkarakterini yine uçurumun kıyısına götürüyor. Bir babanın bunca şeyi neden yaptığını, nasıl bu kadar değişebildiğini hayretle okuyacaksınız.”
Ruhr Nachrichten
 
 

Joshua Projesi isimli 400 sayfadan oluşan kitap ; Sebastian Fitzek tarafından yazılmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 09.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Joshua Projesi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.