John Carter V: Mars Satrancı pdf – Yandex indir

tarafından
7
John Carter V: Mars Satrancı pdf – Yandex indir

Yaratıcılıkta sınır tanımayan Edgar Rice Burroughs, bilimkurgu dünyasını baştan sona etkileyen “John Carter” barsoom dizisiyle karşınızda!
 
5. kitap “mars satrancı” ile merakla beklenen hikâye devam ediyor!
 
20. yüzyılın ilk “çok ama çok satan” bilimkurgu klasiği; sonraki kuşak tüm bilimkurgu yazarlarının anılarında büyük yeri olan, etkisi Star Wars dünyasından Avatar filmine kadar her bilimkurgu yapıtında hissedilen, eşsiz bir gezegenlerarası macera dizisi…
 
Bu kitapta John Carter ve Dejah Thoris’in kızı Tara’nın eşliğinde, Gahan’ın tutkulu öyküsüne tanık olacağız. Bir Mars satrancı olan Jetan’ı bu öyküde derinlemesine keşfederken, ölümcül bir türevini oynamaya maruz bırakılan kahramanlarımızı da daimi bir merak içerisinde takipte kalacağız.
 
Edgar Rice Burroughs’un yaratıcı dünyasının sınırlarının olmadığını içten içe bir kez daha vurgularken, yine bir solukta biten bu romanın ardından, bir sonraki kitabı talep edeceğiz!
 
Evet…
 
11 kitaplık bu devasa dünyanın tamamını Türkçeye kazandıracağımızın sözünü vererek, sizleri 5. kitabın merakla bitireceğiniz keyifli dünyasına davet ediyoruz.
 
Şimdiden pek keyifli okumalar diliyoruz…
 

John Carter V: Mars Satrancı isimli 262 sayfadan oluşan kitap ; Edgar Rice Burroughs tarafından yazılmış ve FİHRİST KİTAP yayınevinin 19.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mübadele Çocukları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Mübadele Çocukları indir, Mübadele Çocukları oku ve Mübadele Çocukları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

John Carter V: Mars Satrancı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.