John Berger Zamanımızın Bir Yazarı pdf – Yandex indir

tarafından
13
John Berger Zamanımızın Bir Yazarı pdf – Yandex indir

Zamanımızın Bir Yazarı’nda Joshua Sperling, 2. Dünya Savaşı sonrasında Avrupa’nın kültür alanında tartışmasız en önde gelen figürlerinden biri olan John Berger’ı konu ediyor: Roman ve denemelerinin yanı sıra tiyatro oyunları, foto-metinleri, televizyon programlarıyla Berger’ın bir hikâyeci ve bir düşünür olarak benzersiz bir yere sahip olduğuna hiç şüphe yok. Henüz yirmi altı yaşındayken “Siyaseti sanata sokmak şöyle dursun, asıl sanat beni siyasete sürükledi,” diyen Berger ölene dek devrimci tavrından vazgeçmedi, işçilerin, göçmenlerin, ezilenlerin haklarını savundu. Joshua Sperling, yayımlanmamış röportajlardan, elyazmalarından, British Library’de yeni erişime açılmış John Berger Arşivi’nde bulunan belgelerden yararlanarak okuyucuyu kışkırtıcı düşünceleri, çelişkileriyle bu çok yönlü insanın dünyasına davet ediyor.
 

John Berger Zamanımızın Bir Yazarı isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Joshua Sperling tarafından yazılmış ve EVEREST YAYINLARI yayınevinin 26.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Müjde pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Müjde indir, Müjde oku ve Müjde pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

John Berger Zamanımızın Bir Yazarı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.