John Barleycorn (Ciltli) pdf – Yandex indir

tarafından
22
John Barleycorn (Ciltli) pdf – Yandex indir

Jack London’ın ölümünden dört yıl önce yazmaya başladığı ve yayımlandığında büyük tartışmalar çıkaran John Barleycorn, yazarın son başyapıtı kabul edilir. Jack London eşi Charmian’ın da önerisine dayanarak, bütün bir ömrüne, yaratıcılığına olduğu kadar yıkımlarına da eşlik eden alkol kullanımıyla acımasız bir hesaplaşmaya girişir. Otobiyografik bir bakışla kendi çalkantılı yaşamının ve karakterinin derinlerine inen yazar için söz konusu “zehir”, insanın evrensel çelişkilerini, bu arada erkeklik durumunu ayrıntılarıyla ortaya koyan bir mercek haline gelir. Jack London’ın bu özel ve klasik yapıtını açıklayıcı notlarla da zenginleştirerek, bütün boyutlarıyla okura sunuyoruz.
 

John Barleycorn (Ciltli) isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Jack London tarafından yazılmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 19.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mem u Zin pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Mem u Zin indir, Mem u Zin oku ve Mem u Zin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

John Barleycorn (Ciltli) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.