Jo’nun Oğulları pdf – Yandex indir

tarafından
14
Jo’nun Oğulları pdf – Yandex indir

Koyu bir feminizm savunucusu olan Louisa May Alcott tarafından kaleme alınan Jo’nun Oğulları’ında başkahramanımız Bayan Jo, oldukça kültürlü ve kendini bütünüyle evlatlarına adamış yürekli bir annedir. Oğulları ise keşmekeşli hayat mücadelesinde pek çok zorlu sınavdan geçecektir. Ama Bayan Jo’nun evlatlarına olan koşulsuz sevgisi ve bilge yol göstericiliğiyle bu sorunların üstesinden el birliğiyle geleceklerdir. Esasen Jo’nun Oğulları’nda başkahraman Bayan Jo, günümüz ebeveynlerinin de kendisinden faydalanabileceği bir karakterdir. Çünkü onun annelik anlayışı, her koşulda ve her zaman evlatlarını sevgi ile kucaklamaktan geçer…
 
İyi birer örnek olun. Sizi rahatsız ettiğim için beni affedin sevgili oğullarım ama verdiğim öğütleri asla unutmayın. Belki bu söylediklerimin sonuçlarını asla öğrenemeyeceğim ama size yararlı olacağını düşünüyorum. İyi niyetle söylenen birkaç gelişigüzel söz, bazen çok şaşırtıcı biçimde yararlı olabiliyor. Zaten biz yaşlı insanlar, bunun için varız. Yoksa bizim deneyimlerimizin hiçbir faydasını göremezsiniz. Elimden geldiğince oğullarımı ve kızlarımı güvende tutmaya çalışıyorum, burası ahlaka önem veren bir yer, eskiden beri burada erdemli bir hayat yaşanır, aynı zamanda öğretilir de.
 

Jo’nun Oğulları isimli 376 sayfadan oluşan kitap ; Louisa May Alcott tarafından yazılmış ve TEMA YAYINLARI yayınevinin 20.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Beni Bırakırsan pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Beni Bırakırsan indir, Beni Bırakırsan oku ve Beni Bırakırsan pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Jo’nun Oğulları pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.