İyi ki Varsınız pdf – Yandex indir

tarafından
3
İyi ki Varsınız pdf – Yandex indir

Polisiye romanlarıyla tanınan Ercan Akbay, etkileyici ve derinlikli polisiye öyküleriyle, okurlarla buluşuyor…
“Suadiye’nin arka sokaklarındaki mahalle çayevinde pencere kenarına oturmuş, gözetlediğim apartmanın ikinci katındaki ışıkların sönmesini bekliyorum. Hava soğuk, çiseleyen yağmur az önce durdu ama kalbimin çarpıntısı devam ediyor, öf keli heyecanım bir türlü dinmiyor. Hayatımın bir gerilim romanına dönüşmesi kişisel tercihim değil, böyle olmasını istemezdim. Yoksa şarap eşliğinde dizi izlediğim yemek sonrası keyfi yerine bu ucuz dekorlu f loresan kafede ne işim var, öyle değil mi?
Karşı kaldırımdaki sevişken gölgelerin kıpırdaştığı pencereye belki yirminci kez göz atıyorum. Kocam olacak alçak orada. O pasaklı, çirkin fahişenin koynunda ne arıyor, bilmiyorum. Seni sorgusuz sualsiz kabul edip sıcacık yuvanı kuran benim gibi bir kadını yüzüstü bırakıp daldığın o bataklıkta ne bulmayı umuyorsun? Eh, artık orada hiçbir şey bulamayacaksın çünkü bana bu yaptıklarının bedelini ödeme vaktin geldi.”
 

İyi ki Varsınız isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Ercan Akbay tarafından yazılmış ve MYLOS KİTAP yayınevinin 07.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

İyi ki Varsınız pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.