İtibar Yönetimi pdf – Yandex indir

tarafından
2
İtibar Yönetimi pdf – Yandex indir

Salim Kadıbeşegil itibar yönetimini yalnız ulusal delil ve olaylarla değil, uluslararası ve çok boyutlu bir bakış açısı ile ele alıp sevk ve idarenin merkezine yerleştiriyor, böylece Türk iş âlemine ışık tutuyor, yol gösteriyor.
Tuğrul Kutadgobilik/TİSK Başkanı

Salim Kadıbeşegil bir ‘itibar savaşçısı’ gibi mücadele etti. Bu alandaki ilk kitabı yazdı. Çok sayıda şirkete danışmanlık yaptı ve konunun onların gündemine girmesine katkıda bulundu. Salim Türkiye’de bu konuda görüşüne saygı duyulabilecekler arasında ilk sırada yer alır.
Rauf ATEŞ/Capital ve Ekonomist dergileri Yayın Direktörü

Salim Kadıbeşegil itibara yatırım yapmanın geri dönüşünü, deneyimlerinin süzgecinden geçirdiği örnek ve yorumlarla son derece kolay ve anlaşılır bir dille anlatıyor. Kitapta, kurumsal itibarın yönetilmesi gibi oldukça karmaşık bir konu, bir roman akıcılığında okuyucuya sunuluyor.
Prof. Dr. Acar BALTAŞ

Dostum Salim Kadıbeşegil’e hiç ihmal etmediği bilgi üretme ve paylaşma çabası için çok teşekkür ediyorum. Bu kitabın, ülkemizde kurumsal itibar konusunda yeni çalışmalara ışık tutacağına inanıyorum.
Prof. Dr. Haluk GÜRGEN

Bilginin çok ancak nitelikli bilginin hâlâ nadir olduğu bu dünyada, belki de en önemli mesele, bildiklerimizi hayata nasıl aktaracağımız noktasında düğümleniyor. Salim Kadıbeşegil’in, itibarın ne olduğundan ziyade nasıl yönetileceğine dair gayreti alkışa değer.
Dr. Şeref OĞUZ

Salim Kadıbeşegil, uzmanı olduğu itibar yönetimi konusunu, bir solukta okunan, üzerinde düşündüren, tekrar tekrar dönüp göz atılacak bir kitaba dönüştürmeyi başarmış. Bu kitap itibarınızın ömür boyu sizinle olmasının yollarını gösteriyor.
Cem TOPÇUOĞLU/TBWA İstanbul Başkanı
 

İtibar Yönetimi isimli 412 sayfadan oluşan kitap ; Salim Kadıbeşegil tarafından yazılmış ve MEDİACAT KİTAPLARI yayınevinin 10.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

İtibar Yönetimi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.