İthal Gelinler İthal Damatlar pdf – Yandex indir

tarafından
13
İthal Gelinler İthal Damatlar pdf – Yandex indir

Yurt dışında yaşayan gurbetçilerin, oralara götürdükleri gelinler ve damatlar için ‘ithal’ diye bir kavram ortaya çıktı. Öyle ki, artık zaman içinde bu kavram gazetelerde manşet olmaya, üzerine şarkılar ve türküler bestelenmeye, roman satırlarına ve film karelerine yansıtılmaya kadar özgün bir tanım olmaya başladı.
Röportaj hikâye tekniğiyle on yedi kadın ve on altı erkeğin bu kavram altındaki yaşadıklarının hikâyeleştirilmesiyle ortaya çıkan bu alandaki ilk ve öncü olan bu kitap, zamanla başka yazarlara da ilham kaynağı oldu.
Konular o kadar gerçek ve o kadar hissettirici ki, okuyanlar kendileri yaşamış gibi hissedecekler bu yüzden.
 
Ömrü üretimle geçen bir kalem Abdullah Erol Göksu, insanların hayatlarına edebiyatla dokunmaya, edebiyat ve sanat dünyasının üretken kalemleri arasında yer almaya devam ediyor.
Anayurt Gazetesi 14 Temmuz 2022
 

İthal Gelinler İthal Damatlar isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; A. Erol Göksu tarafından yazılmış ve AZ KİTAP yayınevinin 10.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir İdam Üzerine pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bir İdam Üzerine indir, Bir İdam Üzerine oku ve Bir İdam Üzerine pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İthal Gelinler İthal Damatlar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.