İstanbul Tanrıları Laplace’ın Son Şeytanı pdf – Yandex indir

tarafından
2
İstanbul Tanrıları  Laplace’ın Son Şeytanı pdf – Yandex indir

Sen de farklı olmayı istemez miydin?
 
Belki suçlu insanların zihinlerine sızıp onları çıldırtmak, belki bedenlerini bu dünyadan çok uzaklara göndermek, belki de avuçlarındaki zamanın yıkıcı kudretiyle kendi adaletini sağlamak… Başka insanların şekline girip birilerinden intikam almayı ya da durdurulamaz gücünle tüm öfkeni kusmayı hayal etmedin mi sen de? Peki sınırsız bilgiye sahip olmak istemez miydin? Geçmişe ve şimdiye dair her şeyi biliyor olsan, gelecek de ellerinde olmaz mıydı? Laplace’ın Şeytanı gibi…
İnsanlık tarihi, tanrısal güçlerin peşinden koşanlarla dolu. Fakat sahip olduğunda her şeyin yolunda gideceğinden emin misin?
 
Günümüz İstanbul’unda, birbiriyle iç içe geçen altı ayrı öykü. Tanıdık hayatlar, “farklı” kahramanlar… TBD ve GİO ödüllü yazar Gökcan Şahin’den, büyük bir kurmaca evreninin ilk basamağı: Laplace’ın Son Şeytanı
 

İstanbul Tanrıları
Laplace’ın Son Şeytanı isimli 298 sayfadan oluşan kitap ; Gökcan Şahin tarafından yazılmış ve ANTARES YAYINLARI yayınevinin 10.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Erlik Han Tamgası pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Erlik Han Tamgası indir, Erlik Han Tamgası oku ve Erlik Han Tamgası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İstanbul Tanrıları Laplace’ın Son Şeytanı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.