İspanyolca Sözlük / Türkçe-İspanyolca İspanyolca-Türkçe pdf – Yandex indir

tarafından
14
İspanyolca Sözlük / Türkçe-İspanyolca İspanyolca-Türkçe pdf – Yandex indir

İspanyolca Türkçe sözlük, Türkçe İspanyolca sözlük olarak 80 bin sözcükten oluşur. İspanyolca öğrenmek için, İspanyolca meraklıları için, Güney Amerika Keçuva dili konuşanlarla iletişime geçmek ve kelime çevirisi için hazırlanmıştır.
Normal kitap boyunda 244 sayfadan oluşur.
 
İspanyolca, diğer adıyla Kastilya dili, Romen dillerindendir. Adını kökeni olan İspanya’nın Kastilya bölgesinden almıştır. Yaklaşık 500 milyona yakın kişinin ana dili İspanyolcadır.
Ana dil olarak Çinceden sonra konuşulan ikinci dil, dünyada en çok konuşulan İngilizce, Çince ve Hintçeden sonra dördündü çok konuşulan dil olma özelliğini taşır.
 
Keçuva Dili, Güney Amerika’da yaklaşık 13 milyon kişinin konuştuğu bir dildir.
Amerika yerli dilleri arasında en çok konuşulan Ekvator Dil Ailesi’ne bağlı bir dildir. Peru, Ekvator, Bolivya, Kolombiya ve Şili’de lehçeleriyle konuşulan diller arasındadır.
 
Sözlüğümüz Türkçe – İspanyolca – Keçuvaca ve İspanyolca – Türkçe – Keçuvaca olarak alfabetik kelime çevirisine sahiptir.
 
 

İspanyolca Sözlük / Türkçe-İspanyolca İspanyolca-Türkçe isimli 244 sayfadan oluşan kitap ; Azat Sultanov tarafından yazılmış ve PERGOLE YAYINLARI yayınevinin 09.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

İspanyolca Sözlük / Türkçe-İspanyolca İspanyolca-Türkçe pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.