İspanyol İç Savaşı: Çok Kısa Bir Başlangıç pdf – Yandex indir

tarafından
11
İspanyol İç Savaşı: Çok Kısa Bir Başlangıç pdf – Yandex indir

Royal Holloway University of London’da modern İspanyol tarihi profesörü olan Helen Graham’ın kaleme aldığı “İspanyol İç Savaşı: Çok Kısa Bir Başlangıç” kitabı, yalnızca savaşın hikâyesini değil, aynı zamanda dönemin dünya siyasetini, savaşta Nazi Almanya’sı ile Sovyetler Birliği’nin rolünü, İspanya’da Cumhuriyetçiler ile Francoistlerin mücadelesini ve İspanyol halkının profilini detaylı ama oldukça kısa şekilde içerisinde bulunduruyor. 20. yüzyıl dünya tarihinin en kanlı olaylarından biri olan İspanyol İç Savaşı’nı tüm boyutlarıyla incelen Graham, savaş sonrası yaşananları ve 21. yüzyıla miras bıraktıklarını da okura sade bir dille sunuyor.
 

İspanyol İç Savaşı: Çok Kısa Bir Başlangıç isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Helen Graham tarafından yazılmış ve İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ yayınevinin 26.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Komünist Manifesto pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Komünist Manifesto indir, Komünist Manifesto oku ve Komünist Manifesto pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İspanyol İç Savaşı: Çok Kısa Bir Başlangıç pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.