İslam’ın Kırk Sancağı pdf – Yandex indir

tarafından
6
İslam’ın Kırk Sancağı pdf – Yandex indir

Ve Allah-u Teala (c.c.) Hz. Âdem’i (a.s.) topraktan yarattı… O’na ruh, beden ve duygular verdi. Havva Anamız’ı yine O’ndan meydana getirdi… İnsanlık hammaddesi toprak olan bir başlangıç yaşadı… Sonra insanoğlu yine topraktan barınaklar, köyler, şehirler yaptı. Tümü toprak ve taştan oluşan ruhsuz yapıların ve cansız şehirlerin kalbi, İslam’la şereflenince atmaya başladı. Soluk alıp verdiler… Yaşayan şehirler oldular! Sahabelerin ayağının tozuyla anlam buldular… İslam önce insana dokundu… Sonra da insan İslam’la birlikte taşa, toprağa! Ve topraktan Kırk Kalem “Kutlu İslam Şehirleri”ne dokundu! Dokundu! Çünkü Müslümanların insanlık tarihine miras olarak bıraktığı, her biri bir kutup yıldızı gibi parlayan bu şehirler, İslam Medeniyetinin de yükselişinde önemli rol oynamışlardı. Madem insanlığın kurtuluşu İslam’a bağlı, öyleyse İnsan ve medeniyet hareketi bu kurtuluş mesajını insanlara ulaştırmalı dedik! Kırk Kalem kırk ulak olmak için yola çıktık…
 

İslam’ın Kırk Sancağı isimli 195 sayfadan oluşan kitap ; 40’lar Kulübü tarafından yazılmış ve 40’LAR KULÜBÜ yayınevinin 23.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kur’an Tilavetinde Usul ve Esaslar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kur’an Tilavetinde Usul ve Esaslar indir, Kur’an Tilavetinde Usul ve Esaslar oku ve Kur’an Tilavetinde Usul ve Esaslar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İslam’ın Kırk Sancağı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.