İslam İle Kendini Keşfet pdf – Yandex indir

tarafından
4
İslam İle Kendini Keşfet pdf – Yandex indir

Fitnelerin, aldatıcı şeylerin, şüphelerin ve şehvetlerin yaygınlaştığı bu günlerde Müslüman kulun en çok ihtiyaç duyduğu şey; Rabbi ile arasında olan bağı sağlamlaştırması, dualarını çoğaltması, onu Allah’a yaklaştıracak her sebebi kullanması ve onu Rabbiyle kurduğu bağdan uzaklaştıracak – bütün yollardan uzak durmasıdır.
Eski ve yeni alimlerin sözlerinden topladığım iman ve terbiye konusu hakkında dersler hazırladım. Benim bu konuda; toplama, arındırma, kısaltma ve düzene sokma dışında hiçbir çabam yoktur. Böylelikle, Rabbi ile arasında bağı yenilemek ve âlemlerin Rabbine doğru yürüyen åbidlerin mertebesine
yükselmek isteyenler için ulaşılması kolay olur. Bunları günlük dersler şeklinde hazırladım. Bunların çoğu Hafız İbni Receb rahimehullah’ın sözünden alınmıştır. İmam kendi camisinde, davetçi kendi meclisinde, öğretmen kendi okulunda, baba kendi evinde ve kadın kendi toplantılarında bu derslerden istifade edebilir.
Doğru yola eriştiren ve muvaffak kılan Allah’tır. Davamızın sonu Alemlerin Rabbi olan Allah’a Hamd etmektir.
 

İslam İle Kendini Keşfet isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Yılmaz Aytekin tarafından yazılmış ve NEBEVİ HAYAT YAYINLARI yayınevinin 22.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

İslam İle Kendini Keşfet pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.