İslam Hukuku Mukayeseli, Yargıtay Kararı İlaveli Açıklamalı, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun pdf – Yandex indir

tarafından
9
İslam Hukuku Mukayeseli, Yargıtay Kararı İlaveli Açıklamalı, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun pdf – Yandex indir

Hakem heyetlerine ve Tüketici mahkemelerine gereğin kalmayacağı, satıcının tüketici memnuniyetini ilk sırada gördüğü, tüketicinin hak kaybı endişesi taşımayacağı günlere sağlayacağı katkıdan emin olduğum bu eser karar vericilere ilham, tüketicilere bilinç aşılayacak türden bir eser. Uzun süredir birlikte tüketici hakları konusunda çalıştığımız sevgili Nesih Tanrıverdi’nin, Hakem heyeti başkanlığı yaptığı günlerde önümüzdeki sürece yön verecek örnek kararlara imza atan, mücadeleci bir hak savunucusu olduğuna bizzat şahidim. Kul hakkına verdiği önemi hepimizin bildiği dinimizin referansı ile sindire sindire okunacak uzun süre başucu eseri olacak bir kitap. Devamını bekliyoruz.
Mahmut Şahin
Tüketiciler Birliği Genel Başkanı
 
Bu eserin ortaya çıkmasında büyük emeği olan Nesih Tanrıverdi, kamu görevlisi olarak Tüketici Hakem Heyeti Başkanlığı yaptığı dönemde verdiği kararlarla milyonlarca tüketici için yol gösterici olmuş, Tüketici Kanunu’nun uygulanmasındaki hassasiyet ve titizliği ile ülkemiz tüketici hareketine ciddi katkılar sağlamıştır. Bu kitap, uygulamadaki belirsizliklerin giderilmesi bakımından özellikle Tüketici Hakem Heyeti Üyeleri ile Raportörleri için başucu kitabı mahiyetindedir.
 
Aydın Ağaoğlu
Tüketici Konfederasyonu Genel Başkanı
 

İslam Hukuku Mukayeseli, Yargıtay Kararı İlaveli Açıklamalı, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun isimli 328 sayfadan oluşan kitap ; Alpaslan Akkuş tarafından yazılmış ve KİTAP DÜNYASI yayınevinin 11.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yapay Zeka ve Verinin Kullanımı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yapay Zeka ve Verinin Kullanımı indir, Yapay Zeka ve Verinin Kullanımı oku ve Yapay Zeka ve Verinin Kullanımı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İslam Hukuku Mukayeseli, Yargıtay Kararı İlaveli Açıklamalı, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.