İşinizi Yeniden Keşfedin pdf – Yandex indir

tarafından
8
İşinizi Yeniden Keşfedin pdf – Yandex indir

İş hayatında başarılı olmanın daha iyi, daha hızlı ve daha kolay yolu
 
Çoğu iş kitabı size aynı eski tavsiyeyi verir: Bir iş planı hazırlayın, rekabetin avantaj ve dezavantajlarını hesaplayın, yatırımcı arayın. Bu kitabı okursanız planların aslında neden zararlı olduğunu, neden dışarıdan yatırımcıya ihtiyacınız olmadığını ve rekabeti görmezden gelmenin nasıl daha iyi olduğunu anlayacaksınız. Gerçek şu ki sandığınızdan çok daha azına ihtiyacınız var. İşkolik olmanıza gerek yok. Birilerini işe almanıza gerek yok. Evraklarla veya toplantılarla zaman kaybetmenize gerek yok. Bir ofise bile ihtiyacınız yok. Bunların hepsi sadece birer bahane.
Asıl yapmanız gereken konuşmayı bırakıp çalışmaya başlamak. İşinizi Yeniden Keşfedin size bunun yolunu gösteriyor. Nasıl daha üretken olacağınızdan tonla para harcamadan nasıl görünür olabileceğinize, size ilham verecek ve kışkırtacak onlarca önemli ipucunu öğreneceksiniz.
 
“Kısmen yirmi birinci yüzyıl için girişimciliğin el kitabı, kısmen modern çağda çalışmanın aslında nasıl bir şey olduğunu merak edenler için bir manifesto olan İşinizi Yeniden Keşfedin, iş dünyası hakkındaki basmakalıp sözlerden bıkan herkesin okuması gereken bir kitap.”
—Chris Anderson, Uzun Kuyruk ve Bedava kitaplarının yazarı
 
“Sıkı girişimciler, küçük işletme sahipleri, nefret ettikleri gündelik işlerde sıkışıp kalanlar, risk sermayedarları, ‘aradığınız’ kitap bu — gerçek bir iş ve yaşam bilgeliği kitabı.”
—Tom Peters, Küçük Ama Önemli Şeyler: Mükemmel’e Ulaşmanın 163 Yolu kitabının yazarı
 
“Bu kitap kısa, hızlı, keskin ve fark yaratmaya hazır. Aynı zamanda hedefe giden yolda acımasız, Jason ve David alışılagelenin her zaman doğru olan anlamına gelmediğini tekrar tekrar ispatlıyor.”
—Seth Godin, Mor İnek kitabının yazarı
 

İşinizi Yeniden Keşfedin isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Jason Fried tarafından yazılmış ve NOVA KİTAP yayınevinin 06.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İktisatta Güncel Gelişmeler : Panel Veri Uygulamaları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İktisatta Güncel Gelişmeler : Panel Veri Uygulamaları indir, İktisatta Güncel Gelişmeler : Panel Veri Uygulamaları oku ve İktisatta Güncel Gelişmeler : Panel Veri Uygulamaları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İşinizi Yeniden Keşfedin pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.