Işıltılı Gözler pdf – Yandex indir

tarafından
36
Işıltılı Gözler pdf – Yandex indir

Zorie ve Lennon, geçen seneki okula dönüş dansından sonra en iyi arkadaştan en kötü düşmanlara dönüşmüş ve birbirlerinden uzak durmak konusunda ustalaşmışlardı. Montagueler ve Capuletlerin günümüz versiyonu olan ailelerinin de bu durumda etkisi olduğu şüphesizdi.
 
Ancak arkadaşlarıyla yaptıkları bir kamp gezisi sırasında ıssız doğada mahsur kalmışlardı.
Birlikte. Baş başa.
 
Ne ters gidebilirdi ki?
 
Birbirlerinden başka güvenecek kimseleri olmayan Zorie ve Lennon, hazırcevap iğnelemeler ve hakaretler eşliğinde sorunlarını konuşurken bir yandan da medeniyete dönmeye çalışıyorlardı. Ama doğanın baskılarıyla mücadele ederken aynı zamanda birbirleriyle kavga etmeleri, bu yolculuktan sağ çıkma ihtimallerini gittikçe azaltıyordu.
 
Kuzey Kaliforniya’nın haşin kırsalında yol aldıkları sırada sırlar ve gizlenmiş hisler ortaya çıkmaya başladı. Ama yeniden canlanmış ilişkileri gerçek dünyada ayakta kalabilecek miydi? Yoksa bu sadece temiz orman havasının ve parlayan yıldızların etrafa yaydığı sihrin bir sonucu muydu?
 

Işıltılı Gözler isimli 448 sayfadan oluşan kitap ; Jenn Bennett tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 18.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Işıltılı Gözler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.