İş Yaşamına Küçük Küçük Tüyolar pdf – Yandex indir

tarafından
5
İş Yaşamına Küçük Küçük Tüyolar pdf – Yandex indir

Değerli Okurlar,
İş Yaşamına Küçük Küçük Tüyolar adını taşıyan bu kitabım, çeşitli tarihlerde yazılmış ve farklı gazetelerde yayınlanmış, iş yaşamında karşı karşıya kalınan birçok hususu konu edinen yazılarımın bir araya getirilmesinden oluşturulmuştur.
Akademisyenliğin yanı sıra İZSİAD, EGOD gibi reel sektörde faaliyet gösteren yöneticiler tarafından kurulan birçok dernekte çeşitli zamanlarda yapmış olduğum gönüllü çalışmalar, Reklam Kurulu, Basın İlan Kurumu gibi kurul ve kurumlarda resmi olarak almış olduğum görevler ve tabii ki akademisyenlik yaşantımda akademik birimlerde rektör, dekan, müdür olarak yapmış olduğum çalışmalar sırasında karşı karşıya kaldığım ve/veya yaptığım görüşmeler sırasında bana aktarılan konular hakkında yazılan bu yazıların her biri ayrı bir kitap olabilecek içeriğe sahip olup bir gazete yazısı içerisinde olabildiğince kapsamlı olarak ele alınmıştır.
Bu nedenle akademik olmaktan daha çok uyarıcı ve yol gösterici mahiyettedir.
Bazılarının yazılmalarının üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen nerede ise tamamının güncelliğini koruyor olması nedeni ile hiçbir satırına dokunmadan kitaba aldığım bu konuların sizlerin de ilginizi çekeceğini düşünüyorum.
 

İş Yaşamına Küçük Küçük Tüyolar isimli 154 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Ahmet Bülend Göksel tarafından yazılmış ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 04.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

İş Yaşamına Küçük Küçük Tüyolar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.