İş Hayatında Bağlılık ve Tükenmişlik pdf – Yandex indir

tarafından
9
İş Hayatında Bağlılık ve Tükenmişlik pdf – Yandex indir

Bu eserin ilk bölümünde bağlılık kavramı; örgütsel ve mesleki olmak üzere iki başlık altında detaylı olarak ele alınarak kişisel ve örgütsel performansa etkisiyle irdelenmektedir. 20. yüzyılın son çeyreğinden itibaren bilimsel olarak incelenmeye başlanan ve gittikçe önemi artan tükenmişlik ise bu eserin ikinci temel kavramı olarak tüm nedenleri, sonuçları ve farklı değişkenlerle ilişkisiyle ikinci bölümün konusunu oluşturmaktadır. Son bölümde yer verilen, banka çalışanlarıyla yapılan bir uygulama çalışması ise bu iki kavramın sonuçlarını somut olarak okuyucuya sunmayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda eser; akademisyenler, araştırmacılar, yöneticiler ve banka çalışanları başta olmak üzere iş hayatının tüm mensupları ile konu başlıklarına ilgi duyan tüm okurlara hitap etmektedir.
 

İş Hayatında Bağlılık ve Tükenmişlik isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Fırat Mehmet Eroğlu tarafından yazılmış ve NOBEL BİLİMSEL yayınevinin 05.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kripto Para ve Uluslararası Piyasalar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kripto Para ve Uluslararası Piyasalar indir, Kripto Para ve Uluslararası Piyasalar oku ve Kripto Para ve Uluslararası Piyasalar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İş Hayatında Bağlılık ve Tükenmişlik pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.