İrfan Söyleşileri pdf – Yandex indir

tarafından
10
İrfan Söyleşileri pdf – Yandex indir

“İrfan Söyleşileri” eserinde birbirinden farklı olmakla birlikte nispeten birbirini tamamlayıcı ve günümüz sorunlarına çözüm olabileceği düşünülen metinlere yer verilmiştir. Metinlerde tevhid inancından tefekkürün önemine, Hz. Peygamber sevgisinden dindarlık ve ahlak ilişkisine, merhametin iyileştirici etkisinden gönül dilinin kıymetine, özgürlük ve nefs ilişkisinden iyiliğin ehemmiyeti ve kişiye dönen pozitif etkisine, tasavvufun toplum hayatındaki işlevsel yönünden ihsan bilinci ve tövbeye kadar çeşitli konular ele alınmıştır. Alanında saygın ilim adamlarının Diyanet Aylık Dergi’de yayınlanmış söyleşileri yeniden düzenlenelerek bu eserde bir araya getirilmiştir. 
 

İrfan Söyleşileri isimli 172 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI yayınevinin 09.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ashab-ı Kiram Hakkında Müslümanların Nezih İtikadları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Ashab-ı Kiram Hakkında Müslümanların Nezih İtikadları indir, Ashab-ı Kiram Hakkında Müslümanların Nezih İtikadları oku ve Ashab-ı Kiram Hakkında Müslümanların Nezih İtikadları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İrfan Söyleşileri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.