İrade Eğitimleri ile Mütefekkirlerin Dünyası pdf – Yandex indir

İrade Eğitimleri ile Mütefekkirlerin Dünyası pdf – Yandex indir

Beyin anevrizmalarında meydana gelen bu sistem ise lamber disktomi gibi kavramları kurcalayıp psikolojik eylemlere yön tutan bir lahza olması kaçınılmazdır… IQ kavramlarını ele alan çalışma ise kendini ve birçok insanlığı anlamak ve duyguları bu sistem üzere yöneltmek ise vaki olan biçimidir. Bu kişiler arasında ne kadar muhteşem bir bağ kurduğunu gösterir çünkü ribat yani ip sağlam olursa o sıkı menşe ile ayakta durur. Burada irade kavramı gün yüzüne gelir. Kendini irade edebilen bir insan, bütün insanlığı idare edebilir zira kendini idare edemeyen bir insan duygusal zeka ve davranışları idare edemez.

Sevgiler, saygılar…
 

İrade Eğitimleri ile Mütefekkirlerin Dünyası isimli 203 sayfadan oluşan kitap ; Ayşenur Toksöz tarafından yazılmış ve KUTLU YAYINEVİ yayınevinin 01.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Peygamberimizin (s.a.v.) Eğitim Yöntemleri Eğitimde Nebevi Metotlar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Peygamberimizin (s.a.v.) Eğitim Yöntemleri Eğitimde Nebevi Metotlar indir, Peygamberimizin (s.a.v.) Eğitim Yöntemleri Eğitimde Nebevi Metotlar oku ve Peygamberimizin (s.a.v.) Eğitim Yöntemleri Eğitimde Nebevi Metotlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İrade Eğitimleri ile Mütefekkirlerin Dünyası pdf – Yandex indir - PDF indir