İnsan Bu Dünyaya Ait Mi? pdf – Yandex indir

tarafından
14
İnsan Bu Dünyaya Ait Mi? pdf – Yandex indir

“Nasıl ki bacağı kapana kısılan kurt, bacağını kopartma uğruna da olsa bacağını kemirir ve yoluna devam ederse, işte insan da ruhunu kaptırdığı kapandan duygularını kemirerek de olsa çıkabilirse, ancak o zaman yoluna devam edebilir.”
Her uyandığında farklı bir yerde, farklı bir zaman diliminde, farklı bir yaşta hissediyordu, aynı kalan tek hissi; kulağındaki çınlama ve başındaki yoğun ağrıydı.
Yolculuğu sırasında kendinin olup olmadığını anlayamadığı travmatik sanrılarını tekrar tekrar yaşamaktaydı. Her travmayı tekrar tekrar yaşamak ne kadar yorucu gelse de “Bu travmalar bana ne öğretmek istiyor?” Diye düşünmekteydi.
Travmatik sanrıları ne kadar yoğunlaşırsa yoğunlaşsın tek bir gayesi vardı…
 

İnsan Bu Dünyaya Ait Mi? isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Tarık Yılmaz tarafından yazılmış ve MYTHOS KİTAP yayınevinin 23.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Etkileyici ve Güzel Sözler Kendime Notlar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Etkileyici ve Güzel Sözler Kendime Notlar indir, Etkileyici ve Güzel Sözler Kendime Notlar oku ve Etkileyici ve Güzel Sözler Kendime Notlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İnsan Bu Dünyaya Ait Mi? pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.