İngilizce ÖABT Tamamı (İngilizce ve Türkçe) Çözümlü Soru Bankası pdf – Yandex indir

tarafından
6
İngilizce ÖABT Tamamı (İngilizce ve Türkçe) Çözümlü Soru Bankası pdf – Yandex indir

İngilizce ÖABT Tamamı (İngilizce ve Türkçe) Çözümlü Soru Bankası İngilizce öğretmen adaylarının atanmasına esas olan İÖABT’ye yönelik ilk ve tek olarak tamamı İngilizce ve Türkçe soru çözümleriyle birlikte hazırlanmış en kapsamlı soru bankası kitabıdır.
Soru bankamız ‘’Language Proficiency (Paragraph & Cloze Test), Pedagogic Grammar (Sentence, Clause/Phrase Structures, Parts of Speech), Linguistics, English Literature, Subject Knowledge & Language Teaching (Approaches, Methods & Techniques, Factors Affecting Language Learning, Material Development, Curriculum & Syllabus Design, Teaching a Foreign Language to Young Learners, Teaching Language Skills and Testing)’’ konularına yönelik soruları içermektedir.
İngilizce ÖABT sınavının ilk uygulandığı yıl olan 2013’ten itibaren İÖABT alan derslerini veren yazarımız tarafından özgün bir biçimde hazırlanmıştır. 
İngilizce ÖABT Tamamı (İngilizce ve Türkçe) Çözümlü Soru Bankası’yla İÖABT sınavına hazırlanacak olan İngilizce öğretmen adaylarımızın atanması dileklerimizle,
 

İngilizce ÖABT Tamamı (İngilizce ve Türkçe) Çözümlü Soru Bankası isimli 822 sayfadan oluşan kitap ; Harun Çiftci tarafından yazılmış ve EFE AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 20.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

İngilizce ÖABT Tamamı (İngilizce ve Türkçe) Çözümlü Soru Bankası pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.