Influencer: Sosyal Medya Çağında Marka Yaratmak pdf – Yandex indir

Influencer: Sosyal Medya Çağında Marka Yaratmak pdf – Yandex indir

Bir kitle oluşturup onları nasıl kendinize bağlarsınız?
Markanızı nasıl sunar ve hayalinizdeki şirketleri tanıtırsınız?
Bu işten nasıl ve ne kadar para kazanırsınız?
 
Instagram akışınızda gezinirken aklınıza, “Ben de güzel kıyafetler giyiyorum, avokadolu tost yiyorum ve günbatımlarını seviyorum, neden biri bana harika yaşamam için para ödeyemiyor?” sorusu geldiyse bu kitap sizin için. En sevdiğiniz influencer’ların her biri sıfır takipçiyle başladı ve bugün oldukları yere gelmek onlar için de kolay değildi. En iyi içerik oluşturucu olmak için “Instagram’a uygun” yaşam tarzının arkasındaki stratejileri anlamalısınız.
 
Markalı içerik endüstrisinin günümüzde geldiği noktada ister yeni başlıyor olun ister daha büyük kampanyalar için hazır olun, bu kitap temel influencer ilkeleri konusunda size rehberlik edecek. Çok beğenilen içerikler üretmekten keşfedilmek için etiketleri kullanmaya ve işverenle doğru iletişim kurmaya kadar, size profilinizi nasıl büyüteceğinizi, avantajlarınızı nasıl öne çıkaracağınızı ve para kazanacağınızı gösterecek – üstelik bu sırada sevdiğiniz bir işi yapıyor olacaksınız.
 
Gece hayatı bloğu yazarı, ardından sosyal medya stratejisti ve şimdi Hearst Magazines Digital Media’da influencer stratejileri ve işbirlikleri bölümünde kıdemli yönetici olan Brittany Hennessy, sosyal medya çağında kendi markanızı yaratmanın, influencer dünyasının tüm detaylarını ve püf noktalarını rakipsiz bir anlayışla aktarıyor.
 
“Sosyal medyanın ticari yönünü keşfetmek ve bunu markanızı yaratmak için kullanmak istiyorsanız, bu kitap bulunmaz bir rehber.” 
—Forbes
 
“Çevrimiçi yaşama ilgi duyan herkese bu kitabı alıp oturmasını ve not almasını şiddetle tavsiye ediyorum çünkü Brittany’nin söyleyeceklerini duymak isteyeceksiniz.” 
—Iskra Lawrence, Influencer ve Instagram yıldızı (@iskra)
 

Influencer: Sosyal Medya Çağında Marka Yaratmak isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Brittany Hennessy tarafından yazılmış ve NOVA KİTAP yayınevinin 02.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Küreselleşme ve Avrupa Birliği Ekseninde Türkiye'deki Spor Politikalarının Değişimi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Küreselleşme ve Avrupa Birliği Ekseninde Türkiye'deki Spor Politikalarının Değişimi indir, Küreselleşme ve Avrupa Birliği Ekseninde Türkiye'deki Spor Politikalarının Değişimi oku ve Küreselleşme ve Avrupa Birliği Ekseninde Türkiye'deki Spor Politikalarının Değişimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Influencer: Sosyal Medya Çağında Marka Yaratmak pdf – Yandex indir - PDF indir